Dental Skills Institute

Cieszące się uznaniem Curriculum Implantologiczne Dental Skills Institute od 2018 r. zostanie rozbudowane o nowe moduły tematyczne oraz o prestiżowe warsztaty z zagranicznymi ekspertami w zakresie implantologii i periodontologii. Już od XVII edycji 2 nowe szkolenia w programie Curriculum poprowadzą Profesor Dr Georg-Hubertus Nentwig oraz Dr Henriette Lerner a cykl zakończy się 3-etapowym egzaminem przed międzynarodową komisją. Jego pozytywne zaliczenie zaowocuje uzyskaniem międzynarodowego certyfikatu potwierdzającego umiejętności implantologiczne, sygnowanego przez DGOI (Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie) oraz otrzymaniem bezpłatnego członkostwa w DGOI.

Intensywny cykl szkoleniowy będzie składał się z 9, jedno- i dwudniowych spotkań, rozplanowanych w okresie 3-4 miesięcy, co pozwoli uczestnikom na szybkie uzyskanie umiejętności i wdrożenie nowych procedur do swoich praktyk. Sukces szkoleniowy zagwarantowany jest przez model edukacji poprzez praktykę (70 % czasu szkolenia to warsztaty lub praca zabiegowa). W małych komfortowych grupach (do 14 os.) wybitni klinicyści przekażą uczestnikom wszelkie zagadnienia niezbędne do samodzielnego przeprowadzania zabiegów implantacji. W trakcie trwania cyklu każdy z uczestnik wszczepi swój pierwszy implant pacjentowi, pod okiem eksperta DSI. Wszystkie zajęcia odbywają się w nowoczesnych Centrach Szkoleniowych DSI w sercu Warszawy, bez konieczności wyjeżdżania na zagraniczne sesje. Każde Centrum wyposażone jest w nowoczesny sprzęt i najwyższej jakości narzędzia.

Po zakończeniu cyklu nauka jest kontynuowana dzięki bezpłatnej strefie e-learning DSI, indywidualnym konsultacjom z prowadzącymi oraz rozbudowanej ofercie szkoleń zaawansowanych w DSI.

Cykl Curriculum to również okazja do zawiązania cennych kontaktów branżowych oraz integracji z innymi lekarzami dzięki wspólnym wydarzeniom rozrywkowym, na które zaprasza uczestników Dental Skills Institute.

Zalety członkostwa w DGOI to:

  • Bezpłatny udział w Międzynarodowym Kongresie DGOI (od roku 2020)
  • Rabat na pozostałe wydarzenia DGOI, w tym na Program Master DGOI
  • 4 x w roku Magazyn DGOI
  • Hospitacje i konsultacje ekspertów DGOI

Zapisy i informacje: www.dsi-edu.com