Dental Skills Institute

Wraz z Implant Masters Poland zapraszamy na kolejną edycję kongresu implantologicznego Meet The Master 4, który obędzie się  w Warszawie w RADISSON BLU CENTRUM HOTEL w dniach 14-15.12.2018r. Zaproszeni na Konferencję wybitni naukowcy podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami w planowaniu multidyscyplinarnego postępowania złożonych przypadków implantoprotetycznych.

Prelegenci dokonają również przeglądu dotychczasowej wiedzy na temat gojenia i regeneracji kości zarówno w oparciu o dotychczasowe techniki stosowane przy preparacji kości, takie jak wiercenie, czy cięcie do zastosowania laserów lub urządzeń piezoelektrycznych.

W gronie prelegentów jest dr n. med. Andrzej Szwarczyński, M.Sc, wykładowca i członek Rady Programowej DSI, który wraz z dr Magdaleną Żywicką DDS, M.Sc. poprowadzi wykład "Porównanie zmian blaszki przedsionkowej wyrostka zębodołowego po równoczesnym wszczepieniu implantu MIS V3, do świeżego i wygojonego zębodołu".

Zapraszamy również na konferencję dla higienistek i asystentek stomatologicznych "Co dwie głowy to nie jedna. Implantologia czyli praca na cztery ręce i dwie głowy".

Lek. med. i stom. Implantolog Dariusz Niesiobędzki, M. Sc. i dypl. hig. stom. Laura Grzegółkowska, którzy w Dental Skills Institute prowadzą wspólnie szkolenie „Przygotowanie gabinetu i organizacja zabiegu implantologicznego” wchodzące w skład cyklu Curriculum Implantologicznego, poprowadzą większość wykładów w ramach konferencji dla higienistek i asystentek stomatologicznych.

Dypl. hig. stom. Laura Grzegółkowska prowadzi także w DSI, cieszące się niesłabnącą popularnością szkolenie dla asystentek i higienistek stomatologicznych „Profesjonalna asysta implantologiczna”. Podczas kongresu będzie mówiła m. in. o zależności pomiędzy odpowiednim przygotowaniem gabinetu zabiegowego a powodzeniem leczenia implantologicznego, a także o rodzajach prac protetycznych na implantach.

Konferencja została opracowana tak, aby zgłębić wiedzę z zakresu implantologii, technik i metod augmentacji kości, ale również podkreślić jak ważna jest współpraca lekarza implantologa zarówno z asystentką jak i higienistką stomatologiczną. Zgrany zespół implantologiczny bywa kluczem do sukcesu i znacznie wpływa na satysfakcję z przeprowadzanych zabiegów

Szczegóły na: www.meetthemaster.pl