Idź do góry

Dlaczego warto wybrać szkolenie dentystyczne w małej grupie?

Powrót Powrót

Stomatolodzy powinni regularnie podnosić swoje kwalifikacje, aby nadążyć za dynamicznie rozwijającą się branżą dentystyczną. Ciągle pojawiają się nowe technologie i metody leczenia, które umożliwiają jeszcze skuteczniejszą opiekę nad uzębieniem i jamą ustną pacjentów. Dla tych, którzy pragną świadczyć usługi najwyższej jakości, uczestnictwo w szkoleniach dla dentystów stanowi doskonałą okazję do podnoszenia swoich kwalifikacji.

Zaangażowanie i efektywna nauka

Chcesz podnieść swoje kwalifikacje zawodowe i nauczyć się czegoś nowego? Nasze szkolenia dla stomatologów to doskonała okazja do zdobycia nowych umiejętności i rozszerzenia oferty swojego gabinetu. Szkolenia prowadzimy zawsze w niewielkich grupach, żeby móc nawiązać kontakt z każdym uczestnikiem. Kameralne grono pozwala wszystkim uczestnikom na otrzymanie niezbędnego wsparcia i zaangażowania prowadzących. Czas na pytania, możliwość indywidualnej konsultacji, a także nauka praktycznych umiejętności – to wszystko znajdziesz na naszych szkoleniach dla implantologów i protetyków!

Szkolenia w małych grupach – wyższa jakość kształcenia

Szkolenia dla stomatologów dostępne w naszej ofercie zawsze odbywają się w kameralnym gronie. Maksymalnie 14-osobowe grupy pozwalają na to, aby prowadzący mieli odpowiednią ilość czasu na odpowiadanie na pytania, indywidualne doradzanie i konsultacje, a także na przekazanie uczestnikom praktycznych umiejętności. Formuła warsztatu gwarantuje możliwość przećwiczenia procedur pod okiem doświadczonych klinicystów, a zakres prezentowanych metod dobrany jest tak, aby niezależnie od poziomu umiejętności przed szkoleniem móc po jego ukończeniu natychmiast wykorzystać nabyte umiejętności w codziennej pracy z pacjentami. Każdy zabieg jako procedura pokazowa jest przeprowadzany najpierw przez prowadzącego, następnie uczestnicy wykonują zabiegi samodzielnie na modelach zwierzęcych czy fantomach. Możliwość praktycznego przećwiczenia całej procedury pozwala na na utrwalenie nabytej wiedzy, celem efektywnego wprowadzenia procedur do portfolio gabinetu.

Dodatkowo, niewielkie grono sprawia, że uczestnicy mają możliwość poznania i wymienienia się swoimi doświadczeniami zawodowymi. Ponadto, podczas naszych szkoleń zawsze pracujemy na najwyższej jakości materiałach i narzędziach. Szkolenia dla protetyków i implantologów to przede wszystkim praktyka – nauka praktycznych umiejętności to przynajmniej 70% czasu kursu. Ogromną zaletą naszych szkoleń jest również to, że kursanci otrzymują dostęp do bezpłatnej strefy e-learningowej.

Jeżeli szukasz możliwości podniesienia swoich kalifikacji zawodowych i zależy Ci na wysokiej jakości szkoleniach, to zachęcamy do zapoznania się ze szczegółami szkoleń w ofercie Dental Skills Institute.

Znajdź artykuły o podobnej tematyce