Dental Skills Institute

 MINIONE WYDARZENIA – OBEJRZYJ NAGRANIA Z WEBINARÓW

„Jak ‘ugryźć’ dużą pracę na implantach – stałe uzupełnienia protetyczne w bezzębiu”

Tym razem dr n. med. Karolina Mazurek zaprezentowała program webinaru, który oparty był na przypadku dot. rehabilitacji protetycznej bezzębnej żuchwy. 

Omówione zostały m.in.: 
- wyzwania
- techniki wyciskowe
- wzornik zwarciowy
- praca tymczasowa
- łączniki indywidualne
- projekt i kontrola podbudowy
- kontrola pracy licowanej
i inne.

Obejrzyj nagranie z webinaru.

 
 

 

„Szablony implantologiczne – możliwości i ograniczenia”

O tym jak popularne stały się szablony, jak wielu lekarzy nie wyobraża już sobie pracy bez nich, jak dużą precyzję zapewniają… o tych i innych możliwościach, ale też ograniczeniach szablonów chirurgicznych w kolejnym, trzecim już z serii bezpłatnych, ogólnodostępnych webinarów organizowanych przez Dental Skills Institute opowiedział dr n. med. Cezary Langot.

Obejrzyj nagranie z webinaru.

 
 

„Ujarzmij tkanki miękkie – co warto wiedzieć planując leczenie implantologiczne?"

Lek. dent. Bartosz Mulawa, doświadczony klinicysta i ceniony szkoleniowiec, opowiedział jak panować nad tkankami miękkimi. Pokazał, co na temat tkanki miękkiej wokół implantów mówią badania, a co więcej, podzielił się swoim wieloletnim doświadczeniem w pracy na tkankach miękkich. To kolejne z cyklu spotkań on-line zorganizowanych przez Dental Skills Institute, które odbyło się 3 kwietnia 2020 r.

Obejrzyj nagranie z webinaru.


 „5 magicznych trików dla Twojej codziennej praktyki stomatologicznej! Od zarządzania w trudnych przypadkach, po techniki i urządzenia oszczędzające czas!”

Prof. Dr. Marcel Wainwright i jego "magiczne" sposoby na usprawnienie pracy w gabinecie to pierwszy z cyklu organizowanych przez Dental Skills Institute bezpłatnych webinarów, który odbył się 27 marca 2020 r. 

Obejrzyj nagranie z webinaru.