Dental Skills Institute

dr Henriette LernerSpecjalista chirurgii jamy ustnej, skoncentrowana na implantologii i estetyce. Właściciel i dyrektor HL Dentclinic & Academy, akademickiego oddziału dydaktycznego i badawczego Uniwersytetu Johanna Wolfganga Goethego we Frankfurcie nad Menem w Niemczech.

Wykładowca z tematyki implantów stomatologiczny, technik augmentacyjnych, technologii obrazowania oraz estetyki na implantach. Ukończyła w 1990 r. Wydział Stomatologiczny na Uniwersytecie Medycznym w Rumuni oraz chirurgię i implantologię w Niemczech i Stanach Zjednoczonych.

Członek zarządu i expert DGOI (German Society of Oral Implantology), członek DGÄZ,( German Society of Esthetic dentistry) i AACD, dyplomata ICOI.

Redaktor kilku niemieckich i międzynarodowych wydawnictw stomatologicznych. Autorka kilku profesjonalnych artykułów. Współautorka dwóch książek: „Esthetics in Dentistry“ i „Implant Aesthetics“. Autorka „Implantologia – broszura informacyjna dla pacjentów“.

Przyczyniła się do rozwoju dwóch systemów implantologicznych, aplikacji stomatologicznych i instrumentów chirurgicznych.

Swobodnie komunikuje się po niemiecku, angielsku, rumuńsku i węgiersku. Na poziomie podstawowym zna języki rosyjski, francuski i włoski.

Motto: „Estetyka jest sposobem na życie“.