Idź do góry

Dr n. med. Karolina Mazurek

dr mazurek

Dr n. med. Karolina Mazurek

Dr n. med. Karolina Mazurek jest absolwentką Warszawskiego Uniwersytetu Medycznego. Od początku pracy zawodowej zainteresowana estetycznymi uzupełnieniami ceramicznymi oraz materiałami stosowanymi w kompleksowej rekonstrukcji twardych tkanek zębów. Pracę doktorską zatytułowaną: „Badanie wytrzymałości połączenia adhezyjnego z tkankami twardymi zęba materiałów ceramicznych stosowanych w wykonawstwie licówek” obroniła w 2012 roku, będąc wykładowcą w Zakładzie Protetyki Stomatologicznej WUM.
Zafascynowana pracą z ludźmi, jest członkiem interdyscyplinarnego zespołu stomatologicznego, zajmującego się kompleksowym leczeniem pacjentów z wadami zgryzu i zaburzeniami pracy układu stomatognatycznego, jako ekspert w ceramicznych odbudowach estetycznych. Specjalista w dziedzinie protetyki stomatologicznej.
Profesjonalne umiejętności kliniczne zdobywa podczas licznych konferencji, warsztatów i szkoleń w kraju i za granicą, co sprawia, że w swojej pracy stosuje nowoczesne metody leczenia, zgodne ze światowymi standardami. Lubi dzielić się swoim doświadczeniem, a jej wykłady w połączeniu z obszernymi warsztatami, uzupełniają wiedzę stomatologów na poziomie zarówno podstawowym jak i zaawansowanym. Ceniona za indywidualne podejście do każdego pacjenta, entuzjastka pracy w powiększeniu i nowych technologii.