Dental Skills Institute

DSI Partnerem 2. Kongresu „Psychologia w stomatologii”!

Serdecznie zapraszamy na 2. Kongres Psychologia w Stomatologii organizowany przez Oboda Group.

Kiedy? 18 maja 2019 r.

Gdzie? Hotel Airport Okęcie, 17 Stycznia 24, 02-148 Warszawa

Cena? 860 zł

Specjalna cena tylko dla Absolwentów DSI – 650 zł!

Udział w Kongresie to unikalna możliwość uczenia się od wybitnych autorytetów, naukowców oraz praktyków z dziedziny psychologii w Polsce. Grupa siedmiorga prelegentów z różnych ośrodków naukowych i wyspecjalizowanych firm doradczych odniesie swoje badania oraz praktykę do środowiska stomatologicznego.

AUTORYTET I ZAUFANIE

Temat tegorocznego Kongresu to „Autorytet i zaufanie”.

Autorytet lekarza widziany oczami pacjenta. Czym jest i jak go etycznie wykorzystywać do zaangażowania pacjenta w proces kompleksowego leczenia?

Podczas wykładu prof. Dariusza Dolińskiego dowiesz się, jak budować autorytet epistemiczny, oparty na kompetencjach i doświadczeniu. Dzięki temu będziesz mógł odpowiedzialnie pełnić rolę lekarza. Przekonasz się także, dlaczego nie warto ulegać pokusie pozostawania na poziomie autorytetu formalnego. Poznasz pułapki, jakie czekają zarówno na lekarza i na pacjenta wtedy, gdy relacje między nimi pozostają na płaszczyźnie wynikającej wyłącznie z autorytetu deontycznego.

Zaufanie – subiektywne postrzeganie intencji i kompetencji lekarza. Jak budować relacje oparte na zaufaniu z pacjentami i współpracownikami?

Podczas wykładu Iwony Kiwerskiej poznasz praktyczne przykłady i metody budowania zaufania, wiarygodności, zarówno na poziomie interpersonalnym, jak i w zespole. Dowiesz się, w jaki sposób budować własną wiarygodność w oczach pacjenta. Prowadząca zaprezentuje wyniki badań światowych, jak i krajowych oraz wskaże, jakie jest ich przełożenie na nasze codzienne działania i oczekiwane rezultaty w kontekście zaufania.

Ponadto dowiesz się jeszcze:

  • Jak budować relacje symetryczne z pacjentami?
  • Jak kształtuje się Twoje poczucie wpływu w relacjach i jakie są sposoby na jego wzmacnianie?
  • Jak zbudować własną wiarygodność w oczach pacjenta?
  • Jak odnaleźć w sobie charyzmę?
  • Jak skutecznie radzić sobie z trudnymi momentami niepewności w relacji z pacjentem?
  • Jak budować współpracę i większe zaangażowanie zespołu praktyki stomatologicznej?
  • Jak realizować swoje zamiary mądrze i efektywnie?

Uzyskasz wiele praktycznych informacji, które wykorzystasz już następnego dnia w swojej praktyce!

Informacje, program wydarzenia: www.kongresoboda.pl

Zapisy: www.2kongresoboda.evenea.pl


 Minione wydarzenia:

16. Doroczny Międzynarodowy Kongres DGOI!

Znamy już datę kolejnego wielkiego wydarzenia organizowanego przez naszego Partnera - DGOI.  W dniach 25-26 października 2019 w hotelu konferencyjnym Lufthansa w Seeheim, odbędzie się 16. Doroczny Międzynarodowy Kongres DGOI. Będziemy na bieżąco informować Was o szczegółach Kongresu, ale już dziś zarezerwujcie sobie ten termin w kalendarzu!

Dental Skills Institute Partnerem Meet The Masters 4 – Konferencji Implantologicznej Master of Oral Implantology

Wraz z Implant Masters Poland zapraszamy na kolejną edycję kongresu implantologicznego Meet The Master 4, który obędzie się  w Warszawie w RADISSON BLU CENTRUM HOTEL w dniach 14-15.12.2018r.

Zaproszeni na Konferencję wybitni naukowcy podzielą się z uczestnikami swoimi doświadczeniami w planowaniu multidyscyplinarnego postępowania złożonych przypadków implantoprotetycznych.

Prelegenci dokonają również przeglądu dotychczasowej wiedzy na temat gojenia i regeneracji kości zarówno w oparciu o dotychczasowe techniki stosowane przy preparacji kości, takie jak wiercenie, czy cięcie do zastosowania laserów lub urządzeń piezoelektrycznych.

W gronie prelegentów jest dr n. med. Andrzej Szwarczyński, M.Sc, wykładowca i członek Rady Programowej DSI, który wraz z dr Magdaleną Żywicką DDS, M.Sc. poprowadzi wykład "Porównanie zmian blaszki przedsionkowej wyrostka zębodołowego po równoczesnym wszczepieniu implantu MIS V3, do świeżego i wygojonego zębodołu".

Zapraszamy również na konferencję dla higienistek i asystentek stomatologicznych "Co dwie głowy to nie jedna. Implantologia czyli praca na cztery ręce i dwie głowy".

Lek. med. i stom. Implantolog Dariusz Niesiobędzki, M. Sc. i dypl. hig. stom. Laura Grzegółkowska, którzy w Dental Skills Institute prowadzą wspólnie szkolenie „Przygotowanie gabinetu i organizacja zabiegu implantologicznego” wchodzące w skład cyklu Curriculum Implantologicznego, poprowadzą większość wykładów w ramach konferencji dla higienistek i asystentek stomatologicznych.

Dypl. hig. stom. Laura Grzegółkowska prowadzi także w DSI, cieszące się niesłabnącą popularnością szkolenie dla asystentek i higienistek stomatologicznych „Profesjonalna asysta implantologiczna”. Podczas kongresu będzie mówiła m. in. o zależności pomiędzy odpowiednim przygotowaniem gabinetu zabiegowego a powodzeniem leczenia implantologicznego, a także o rodzajach prac protetycznych na implantach.

Konferencja została opracowana tak, aby zgłębić wiedzę z zakresu implantologii, technik i metod augmentacji kości, ale również podkreślić jak ważna jest współpraca lekarza implantologa zarówno z asystentką jak i higienistką stomatologiczną. Zgrany zespół implantologiczny bywa kluczem do sukcesu i znacznie wpływa na satysfakcję z przeprowadzanych zabiegów

Szczegóły na: www.meetthemaster.pl