Dental Skills Institute

Zostań ekspertem terapii laserowej . Mastership Curriculum „Laser Therapy in Dentistry” z Certyfikatem Uniwersytetu w Aachen.

Curriculum laserowe jest kilkumiesięcznym cyklem specjalistycznych szkoleń z terapii laserowej dla dentystów na różnym poziomie zaawansowania. Cykl składa się z trzech zjazdów, które zwieńczy sesja egzaminacyjna w RWTH Aachen University. Program prowadzony jest przez wybitnego eksperta terapii laserowej –Prof. Norberta Gutknechta i jego zespół naukowców. Pozytywne zaliczenie egzaminu testowego oraz prezentacja 5 przypadków klinicznych z zastosowaniem laserów przed komisją egzaminacyjną zaowocuje uzyskaniem certyfikatu Mastership z tytułem specjalisty w dziedzinie terapii laserowej w stomatologii wydanym przez Aachen University.

W trakcie trwania programu każdy z uczestników będzie miał dostęp do bezpłatnej strefy E-learning, w której odnajdzie szereg materiałów dydaktycznych, prezentacji i zadań domowych, które łącznie obejmą ok. 350 godzin nauki. 

Ukończenie cyklu Mastership Curriculum „Laser Therapy in Dentistry” RWTH Aachen University pozwala nie tylko uzyskać tytuł specjalisty w dziedzinie terapii laserowej w stomatologii, ale także upoważnia do kontynuowania nauki w Programie M.Sc. i automatycznie zalicza analogiczne moduły w programie kształcenia.

Za sprawą ścisłej współpracy z licznymi partnerami w zakresie edukacji i rozwoju, wiedza i umiejętności przekazywane słuchaczom przez jednego z europejskich liderów w świecie nauki i badań RWTH Aachen University, a tym samym uzyskanie dyplomu tego ośrodka akademickiego, skutkuje tym, iż absolwenci są doceniani i pożądani zarówno w biznesie jak i nauce .

Curriculum laserowe pozwoli zbudować jego uczestnikom nowe portfolio usług. Najnowocześniejsza wiedza na temat terapii laserowych, poparta praktycznymi umiejętnościami, a także zyskanie czasu, pieniędzy, a przede wszystkim zadowolonych i usatysfakcjonowanych pacjentów to najlepsza i najbardziej prestiżowa inwestycja w gabinet.