Idź do góry

Curriculum Implantologiczne Dental Skills Institute z certyfikatem DGOI!

Cieszące się uznaniem Curriculum Implantologiczne Dental Skills Institute od 2018 r. zostało rozbudowane o nowe moduły tematyczne a cykl zakończy się 3-etapowym egzaminem przed komisją. Jego pozytywne zaliczenie zaowocuje uzyskaniem certyfikatu potwierdzającego umiejętności implantologiczne, sygnowanego przez DGOI (Deutsche Gesellschaft fur Orale Implantologie) oraz otrzymaniem bezpłatnego członkostwa w DGOI.

 

Intensywny cykl szkoleniowy będzie składał się z 9, jedno- i dwudniowych spotkań, rozplanowanych w okresie 3-4 miesięcy, co pozwoli uczestnikom na szybkie uzyskanie umiejętności i wdrożenie nowych procedur do swoich praktyk. Sukces szkoleniowy zagwarantowany jest przez model edukacji poprzez praktykę (70 % czasu szkolenia to warsztaty lub praca zabiegowa). W małych komfortowych grupach (do 14 os.) wybitni klinicyści przekażą uczestnikom wszelkie zagadnienia niezbędne do samodzielnego przeprowadzania zabiegów implantacji. W trakcie trwania cyklu każdy uczestnik wszczepi swój pierwszy implant pacjentowi, pod okiem eksperta DSI. Wszystkie zajęcia odbywają się w nowoczesnych Centrach Szkoleniowych DSI w sercu Warszawy, bez konieczności wyjeżdżania na zagraniczne sesje.

 

Każde Centrum wyposażone jest w nowoczesny sprzęt i najwyższej jakości narzędzia. Po zakończeniu cyklu nauka jest kontynuowana dzięki bezpłatnej strefie e-learning DSI, oraz rozbudowanej ofercie szkoleń zaawansowanych w DSI.